Hakkımızda
Yılların verdiği tecrübe ve güvenle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vizyon: ÖNCE İNSAN

BİZ KİMİZ?

Bizler HAMDİL Gıda Organizasyon olarak, 2010 yılından bu yana geniş kapsamlı faaliyet alanlarıyla, ÖNCE İNSAN vizyonuyla gıda ve temizlik ürünlerinden medikal ekipmanlara, tekstilden inşaata kadar çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir kuruluşuz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, geniş ürün yelpazesi ve profesyonel hizmet anlayışıyla öne çıkmayı amaçlıyoruz.

HİZMETLERİMİZ NELER?

Gıda Ürünleri ve Gıda Makineleri: HAMDİL, her türlü gıda ürünleri, ihtiyaç maddeleri ve temizlik malzemelerinin toptan ve perakende alımını, satımını, ithalatını ve ihracatını yapmaktadır. Bu kapsamda, yurtiçi ve yurtdışında dükkanlar, marketler, acenteler ve bürolar açmakta, aynı zamanda gıda maddelerini paketlemek için modern tesisler kurmakta ve işletmektedir.

Fuar ve Kongre Organizasyon: Firma, reklam ve organizasyon alanında da faaliyet göstermektedir. Yenilikçi ve etkili reklam çözümleri sunmanın yanı sıra organizasyon ihtiyaçlarına profesyonel yaklaşımlarla çözüm üretmektedir.

Medikal Ürünler: Hastane, klinik, poliklinik ve sağlık kuruluşlarının tıbbi cihaz, malzeme ve ekipman ihtiyaçlarını karşılayan HAMDİL, tıbbi cihaz ve yedek parçaların satışını, dağıtımını ve servis hizmetlerini başarıyla sunmaktadır.

Sağlık danışmanlığı ve sağlık turizm: Türkiye'de anlaşmamız olan bir çok özel ve devlet hastanelerinde Sağlık danışmanlığı ve sağlık turizmi desteğini sunmaktayız.

İnşaat Emlak Gayrimenkul : İnşaat sektöründe de yer alan HAMDİL, konut, işyeri ve ticarethane inşaatlarını yapmakta, kat karşılığı bina projeleri gerçekleştirmekte ve müşterilerine özel çözümler sunmaktadır.

HAMDİL olarak, geniş kapsamlı hizmet anlayışımızla sektörler arası farkındalık yaratmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Kaliteli ürünler, etkin hizmet ve müşteri odaklı yaklaşımımızla sektörde öncü olmaya devam ediyoruz.

Share: